Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
UK
2017. gada 19. jūnijā 15:36
sakiet luudzu cienijamaa Latvija,kaapeec kad deg Londonaa,Portugaalee ik pa stundai ir zinas kas tur notiek,bet kaapeec nav tuvplaanaa par atkritumu degsanu Latvijaa.Juus laikam domaajat ka cilveeki tad uz aarzemeem nebrauks straadaat vai baudiit atvalinaajumu,cik juus ilgi degradeesieties raadiit visu slikto aarzemees un sleepjot iisto staavokli Latvijaa.
8
Nnn
2017. gada 19. jūnijā 17:08
Iekspusee izskataas loti labi. Vel vairak silda apzina, ka si ugunsgreka rezultata pie jebuchaa allaha ir devus vismaz dazhi vina bezsmadzenainiem pieludzeji.
19
Mulla
2017. gada 19. jūnijā 17:21
Lasīju BBC, šī māja bija sociālā māja, tur pārsvarā arī dzīvoja trūcīgie imigranti, kas nevarēja atļauties dzīvot citur. Tas arī izskaidro kāpēc tik daudz tur bija musulmaņu, indiešu un citu imigrantu. Jā, arī olimpieši var nespēt pielāgoties dzīvei un nonāk trūcīgo statusā. Māja ir daļa no sociālā kompleksa, tāpēc nojaušu, ka tās zemākās rindu mājas arī ir socdzīvokļi./ Par to, ka briti atzina, ka izmantoja neatļautus mateiālus renovācija, viņiem gan vajadzēja paklusēt. Jo tagad tur spridzinās pie katras baznīcas un veikala. Socmājā dzīvokļus piešķira. Tātad briti musulmaņiem piešķira bēģļu statusu, apsolīja aizsargāt viņus, piešķīra dzīvokļus un ļāva nodegt. Skandāls būs nereāls. Cita lieta, ja dzīvokli kāds nopirka un pats vainīgs, ka nezināja visu par materiāliem. Bet te, faktiski sanāk, ka valdība nabaga bēgļus tur ieslodzīja, ierādot dzīvokļus, un tad ļāva sadegt. Man žēl britus, viņi tagad velnu redzēs.
14
Mullai
2017. gada 19. jūnijā 17:33
Man arii prieks ka Maxima vainiigie nav sodiiti, un neviens Vellu Latvijaa neredzees, beidz stulbeni skatiities citu gulamistabaa, aizveries.
3
Mulla-Mullai
2017. gada 19. jūnijā 17:54
Jā, daudzi latvieši UK arī izmanto sociālo atbalstu trūcīgajiem, gaida dzīvokļus, saņem īres pabalstus, nodokļu atmaksu, bezmaksas socpalīdzību un dzīvo šādos sockompleksos. Tas nav nekas jauns. Mani tikai interesē, kāpēc, pažēlojot ne Jūs, britu liekēžus, bet nabaga britus, kas gribēja kā labāk, bet tagad dabūs trūkties, Jūs uzbrukāt objektīvai informācijai? Sockompleksos veiksmīgie un patstāvīgie nedzīvo, tāpat kā socmājās Latvijā. Ja izvēlējāties dzīvot uz kakla britiem, lūdzu, mums vieglāk ka aizbraucāt un nedzīvojāt socmājās uz kakla mums. Mums tikai prieks. PALDIES! Bet nav ko uzbrukt latviešiem, kas lasot latviešu ziņu portālus te komentē. Mācāties angļu valodu un komentējiet UK ziņas tur.
7
No abām pusēm
2017. gada 19. jūnijā 22:04
Neticu, ka bojā aizgāja tikai 79 cilvēki ... Ja mājā dzīvoja 600, bet ir noskaidroti dati tikai par knapi 150... Gāja bojā vairāk cilvēku, Itālijas jaunos arhitektus, kas dzīvoja 23.stāvā, ieskaitot , jo glābēju pacēlāji bija tikai līdz 9.stāvam... Tornim bija 24.stāvi! Kāpēc raustās pieminēt, ka dzīvi sadega daudz vairāk cilvēku?
1
un no UK avotiem
2017. gada 19. jūnijā 23:30
...tāpēc, ka daudziem nebija noslēgtu īres līgumu, pašvaldības piešķirtie dzīvokļi tika "pa kluso" izīrēti un visi gali ūdenī. Saimnieki dzīvi, saka tagad, ka izglābušies/nav bijuši mājās un pieprasa kompensācijas...
1
a
2017. gada 20. jūnijā 08:57
tads pats skats kaa pirms ugunsgreka...
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi