Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
77 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
2017. gada 21. aprīlī 07:43
Nu, ko..? Ziedosim Baltkrievijas bērniem..?
0
Lūk
2017. gada 21. aprīlī 07:43
materiālās esības Šausmu ieleja.Diemžēl ir sākusies baltās rases degradācija.Kad gara evolūcija ir pilnīgi apstājusies,valda tikai ķermeņu un naudas kults ,nākamajās dzīvēs sagaidāma dzimšana ar dažādām ķermeņu kroplībām un slimībām.Un te neviena komentāra.....Ja blakus rakstā tiek aprieta fotogrāfija ar veco māmuļu,tad šo labāk izlikties neredzam.Par katru cenu noturēt savu garīgo aklumu nemainīgu.
0
Ārprāts!
2017. gada 21. aprīlī 08:04
Vai tā ir fašistiska koncentrācijas nometne?
0
bistams dzivnieks
2017. gada 21. aprīlī 08:11
Es visu laiku domáju ka pasauli šoké Latvijas bérnunami.Ká tad nu tá?
0
z
2017. gada 21. aprīlī 08:27
Vai vienreiz nevarētu padomāt par visu šo nelaimīgo bērnu rašanās iemeslu ? Vai nevajadzētu sterilizēt tās mātītes , kuras bērnu namiem ar apskaužamu regularitāti piegādā ar vien jaunus iemītniekus ? Ja tam nodzertajam sieviešu kārtas purnam vienu bērnu atņem , tad komplekta pakalpojumam ir jābūt piespiedu sterilizācija . Tā valstij izmaksās daudzreiz lētāk nekā to nelaimīgo bērnu uzturēšana . Var jau gadīties ka arī normāliem cilvēkiem piedzimst tāds bērns , bet ...ir taču ultra sonografijas un visādas citas ierīces , kas var noteikt kāds būs bērns un attiecīgi rīkoties . Tad ir jautājums - KUR MĒS DZĪVOJAM ? Taču jau Eiropā , nevis tumšos viduslaikos .
0
Renate
2017. gada 21. aprīlī 08:31
Nav ko brinities,jo driz tas pats bus ari Latvija, Jelgavas pilsetas bernu nams, policijas pavadiba vedisim sos bernus uz Gintermuizas slimnicu, zalosim nost, viniem piederigo nav, varbut bus ka eksperimentu trusisi..
0
bilde virtuvē
2017. gada 21. aprīlī 08:49
saimniecītes gan veselīgas izskatās, šķiet, ka viņām tās kalorijas pietiek
0
tai bildei virtuvē
2017. gada 21. aprīlī 08:59
Ak dievs, nu tumsonība tomēr spiežas āra pa visām vīlēm, vai ne. To bērnu stāvoklim pie vainas pat vairāk būs nevis kaloriju trūkums, bet tas, ka parastais ēdiens viņiem vienkārši fizioloģiski nav piemērots. Viīem vajag īpašu uzzturu, citiem pat speciālus maisījumus klāt, lai organisms spētu to barību sagremot, kalorijas uzņemt un izmantot. Nav ko te pīt iekšā saimnieces, kurām kaloriju pietiek.
0
zane
2017. gada 21. aprīlī 09:01
Neticu tādai attieksmei un stāvoklim. Ja nav atbildības par bērniem, kāpēc spīdzina tos...? Vairāk gan izskatās par ļoti slimiem bērniem. Tad jau pasaulē nekā vairs nav svēta. Skats briesmīgs.
0
TO tai bildei virtuvē
2017. gada 21. aprīlī 09:05
ui, sāpīgo vietu aizskāra. bet ja nopietni - nevajag visu uztvert butiski! tas tāpat skaidrs, ka tiem bērniem nepieciešams cita veida uzturs.
0
tas z
2017. gada 21. aprīlī 09:05
ja valstī ir tāda institūcija kā bērnu nami un valsts par tiem gādā,tad tur strādājošiem savs darbs ir jāveic pēc labākās sirdsapziņas,jo par darbu saņem algu!Ja nepatīk darbs vai alga par mazu,tad jāmeklē darbs citur,nevis jāspīdzina nabaga dvēselītes.Es drīzāk teiktu,ka tās ir mātītes un tēviņi,kuri spīdzina tos nelaimīgos un ticu,ka kādreiz visi tie saņems atpakaļ visu,ko nodara tiem,kuri par sevi nevar parūpēties!!!
0
aga
2017. gada 21. aprīlī 09:06
Tātas ir visur -vai Baltkrievija, vai Latvija, vai ASV. Viss šajā pausaulē ir nauda, bet cilvēks -tās ražošanas ierīce dažu mafiozu rokās. Kas neražo naudu, tos mērdē badā, izmanto kā izmēģinājuma instrumentu medikamentiem, ieročiem. Latvija arī ir pilna ar šādiem slimiem, traucējošiem cilvēkiem - mēs tik izliekamies tos neredzam. Latvijas sistēmā ir tā - teorētiski viss ir cilvēkam, bet realitātē nav nekā - mēnešiem slimiem jāgaida ārstu komisijas slēdzieni, tad dokumentus jāgādā uz pašvaldībām, tad tām atkal savi slēdzieni un tad varbūt radīsies iespēja saņemt ratiņkrēslu, kopšanas līdzekļus. Bet reāli kā un kas jādara lai šādus cilvēkus tuvinieks koptu pareizi - tas katram pašam jāatkož- varbūt piederīgie tik ilgi nenodzīvos, bet tāds ir arī mūsu likumizdevēju reālais mērķis.
0
Jans
2017. gada 21. aprīlī 09:06
Pirmais piegājiens sarīkot Minskas Maidanu nesanāca. Tagad taustekļi meklē ikvienu iespēju, lai diskriditētu valsti un iekārtu tajā kā tādu. Skabargu otra acī redz, baļķi savā nē.
0
bistams dzivnieks
2017. gada 21. aprīlī 09:08
Vislabák ir klausit geiropeidu pedofilu mafijai un nevis sakártot bérnunamus,bet tos likvidét un bérnus párdot pedofiliem.To tad ari cenšas panákt pederastu politmafija,tápéc péc muižnieka pazinojuma,ka bérnunami jálikvidé,sákás ši melu un netirumu kampana pret bérnunamiem.Nu jau vairs nepietiek ar šausmu stástiem par vietéjiem bérnunamiem,pedofilu mafija pasúta rakstus par it ká šausmigajiem apstákliem citu valstu bérnunamos.Naivie pamulki tic un met krustus.Uzdevums izpildits godam! Zombijpúlis ká vienmér dusmás réc,nost ar bérnunamiem! Un foná netikli pretigais plikpaurainá nelieša nila muižnieka smininš.
0
Abc
2017. gada 21. aprīlī 09:15
Lukaśenko nacistiski faśistiskà patiesà seja, parazîtnodokła ieksètàja un Putina drauga sapnis -necilvècîgi spîdzinàt bezpalîdzîgos un slimos.
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi