Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
89 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
21. aprīlī 07:43
Nu, ko..? Ziedosim Baltkrievijas bērniem..?
0
Lūk
21. aprīlī 07:43
materiālās esības Šausmu ieleja.Diemžēl ir sākusies baltās rases degradācija.Kad gara evolūcija ir pilnīgi apstājusies,valda tikai ķermeņu un naudas kults ,nākamajās dzīvēs sagaidāma dzimšana ar dažādām ķermeņu kroplībām un slimībām.Un te neviena komentāra.....Ja blakus rakstā tiek aprieta fotogrāfija ar veco māmuļu,tad šo labāk izlikties neredzam.Par katru cenu noturēt savu garīgo aklumu nemainīgu.
0
Ārprāts!
21. aprīlī 08:04
Vai tā ir fašistiska koncentrācijas nometne?
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 08:11
Es visu laiku domáju ka pasauli šoké Latvijas bérnunami.Ká tad nu tá?
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:17
AIZSĀKUMU PERIODOS,- Eiropa,Amerika,Austrālija,Kanāda un daudzas valstis savu ekonomiku,drošību,kultūru balstīja Dievā. Dieva likumi tika pārkopēti Valstu konstitūcijās. No Prezidenta katedras pie Bībeles tika sludināts un zvērēts. Bērniem skolās bija obligāta Bībeles mācība. Svētdienās cilvēki kā skudras baltos kreklos satecēja vietejās miestiņu un pilsētu Baznīcās,pienesot,raidot uz Debesīm Dievam tīkamu aromātu, slavas dziesmas un pateicību. Cilvēku tikumību Dievs atalgoja un svetīja ar gudru,Dievbijīgu valdību, ilgstoši jaukiem,atbilstošiem laika apstākļiem,bagātīgām ražām,ar ļoti augstu ilgstošu labklājību,veselību, sirsnīgām cilvēku attiecībām,visu nepieciešamo. Daudzi ārdurvis neslēdza,mašīnas aizdedzes atslēga netika izņemta. Ilgstoša pārticība aktivizē netiklību,atraisa grēkus,kam seko Dieva sods,=aktivizējot ilgstošas ciesšanas, līdz pat valsts konstitūcijas nozaudēšanai. Sātans caur saviem mosonu centra praviešiem sāk izvirzīt savus līderus,-lai iedzīvināt antikrista, porno koprofilijas=tikumības standartus,-īpaši akcentējot bērnu nomaitāšanu ar netiklību. Ļeņins,Hitlers,Vanga,Rasputins,Fidels,Brežņevs,Nastardamus,Honekers,Merkele,Vatikāns un citi.- Ciesšanu sākums ir Garīgajā dimensijā. Luciferam paklausīgais Vatikāns,mīdot ar kājām pirmo Dieva bausli, dzīvā Dieva,Pasaules Radītāja un Pestītāja Jēzus Kristus godāšanu,pielūgšanu aizstājot ar apkrāsota dēlīša, sievas Marijas ikonas pielūgšanu,ar tradīciju un rituālu piekopšanu,bluķa vilkšanu,likteņdārza veidošanu,krustaceļi,adventes vainagu, svina laimes liešanu, ar eglīti,=noliekot tautas zem elkdievības,iznīkšanas lāsta, miljoniem dzīves navigāciju iestādot labprātīgi nonākt ellē. = Dievs neļauj apsmieties,ko cilvēks sēj,=to arī nopļaus. (uzrakstītītā publicēšana ir saskaņota ar Sv. Garu)iesaku YouTube=noklausīties = истина или традицы= Джим Стейли-США.,=(šokējošs video no 48-51minūtei) https://www.youtube.com/watch?v=zqtuDArlkOI
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:17
LAI ES LABI APRŪPĒJU TOS, kas Mani mīl,un piekrāju jo pilnas viņu dārgumu krātuves,(Salam.pam.8-21) DIVAS LIETAS ES LŪDZOS no Tevis,un neliedz man tās,iekāms es mirstu: elku kalpība un meli lai būtu tālu projām no manis,=nabadzību un bagātību nepiešķir man. Bet atļauj man baudīt manu dienišķo maizi. Citādi es varētu,kad es būtu pārēdies,sākt Tevi noliegt un sacīt,=kur tad ir tas Kungs? Vai arī,ja es kļūtu pārmērīgi nabags,es varētu sākt zagt un apgrēkoties pret sava Dieva Vārdu.(Salam. pam.30-7)
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:18
DIEVS SAKA,=ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi,un ko cilvēks nespēj iztēloties,to Dievs ir sagatavojis tiem,kas Viņu mīl.(Pāv.1vēst.Korint.2-9) JĒZUS VIŅIEM SAKA,=Es Esmu ceļš,patiesība un dzīvība,=neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani. (Jāņa Evang.14-6) JĒZUS MĀCA,=nesiet,vediet bērniņus pie Manīm,kāmēr bērna dvēselīte ir tīra,nav neatgriezeniski saindēta ar Eiropas, Holivudas,Vatikāna apkrāsotu Marijas dēlīšu,koprofilijas tikumības,visatļautības elementiem. Neliedziet,nemāniet,vediet bērniņus pie Manīm,pie svētuma,pie patiesības,pie Jēzus,kas ir mūžīgā dzīvība. Neaizpildiet bērniņa dvēselīti ar meliem,nenozodziet bērniņam bērnību,melojot ka salavecītis ir reāls,nemelojiet,=aizstājot Kristus dzimšanas dienu ar salavecīša ziemsvētku eglītes gardumiem,ar svina laimes liešanu,ar ķekatām,bluķa vilkšanu,ar likteņdārza veidošanu,un citām okultām lietām t.t..Bērniņš,kurš barots ar Eiropas un Holivudas tikumības garīgo koprofiliju,brieduma gados nopircis ministra portfeli, zagt,melot arī nokaut pratīs,bet bez Jēzus mīlestības genētikas savā sirdī, būdams bezdievīgs par tautiešiem nerūpēsies. Dadžu krūms nevar ražot vīnogas.. Tāpēc gimenēs un valstī viss jūk un brūk, tāpēc ka bez Jēzus, no bērna kājas atrodamies zem okultisma,netiklības,elkdievība,burvestības,alkatības iznīkšanas un nabadzības lāsta un t.t.. Vatikānam sagrozot Sv. Rakstus,nostumjot Dievu,Jēzu Kristu otrā plānā,uzspiežot pielūgt koprofīlijas produktu,sievas Marijas kareklīšus un koka ikonas,(kam ir malkas vērtība). Dieva acīs tas ir iznīkšanas lāsta aktivizējošs elements. Godājot sievas Marijas ikonu, miljoniem dzīves navigācija ir iestādīta labprātīgi nonākt ellē. Bērni mīl slavēt Dievu. (Jauks bērnu koris-You Tube,=Yeshiva Darchei Torah Choir - Shalom Aleichem) . https://www.youtube.com/watch?v=-52MWBzal2c
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:18
ARĪ MAZOS BĒRNIŅUS Viņam pienesa,lai Viņš tos svētītu.Bet mācekļi to pamanījuši ,tos norāja. Jēzus turpretim tos pieaicināja un sacīja,=laidiet bērniņus pie Manis, un neliedziet tiem,jo tādiem pieder Dieva Valstība. Tiešām Es jums saku,=kas Dieva Valstību nesaņem kā bērniņš,-nenāks tur iekšā. Bet tad kāds augstas kārtas bagāts jauneklis Jēzum vaicāja,-Labo Mācītāj,kas man jādara,lai es iemantotu mūžīgo dzīvību? Jēzus vaicāja,-baušļus tu zini ? Tas atbildēja,=to visu es esmu turējis no mazotnes. Kad Jēzus to dzirdēja,-Viņš teica,=vienas lietas tēv vēl trūkst,=pārdod visu,kas tēv pieder,un izdali to starp nabagiem,tad tēv būs manta Debesīs, tad ņem savu krustu un seko Man. Bet viņš ,to dzirdēdams,ļoti noskuma,jo viņš bija ļoti bagāts. Bet kad Jēzus to redzēja,Viņš sacīja,=Cik grūti tiem,kam daudz mantas,iekļūt Dieva Valstībā. Jo vieglāk ir kamielim iziet caur adatas aci,nekā bagātam ieet Dieva Valstībā.(Lūk. Ev.18-15)
0
z
21. aprīlī 08:27
Vai vienreiz nevarētu padomāt par visu šo nelaimīgo bērnu rašanās iemeslu ? Vai nevajadzētu sterilizēt tās mātītes , kuras bērnu namiem ar apskaužamu regularitāti piegādā ar vien jaunus iemītniekus ? Ja tam nodzertajam sieviešu kārtas purnam vienu bērnu atņem , tad komplekta pakalpojumam ir jābūt piespiedu sterilizācija . Tā valstij izmaksās daudzreiz lētāk nekā to nelaimīgo bērnu uzturēšana . Var jau gadīties ka arī normāliem cilvēkiem piedzimst tāds bērns , bet ...ir taču ultra sonografijas un visādas citas ierīces , kas var noteikt kāds būs bērns un attiecīgi rīkoties . Tad ir jautājums - KUR MĒS DZĪVOJAM ? Taču jau Eiropā , nevis tumšos viduslaikos .
0
Renate
21. aprīlī 08:31
Nav ko brinities,jo driz tas pats bus ari Latvija, Jelgavas pilsetas bernu nams, policijas pavadiba vedisim sos bernus uz Gintermuizas slimnicu, zalosim nost, viniem piederigo nav, varbut bus ka eksperimentu trusisi..
0
dj
21. aprīlī 08:46
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
bilde virtuvē
21. aprīlī 08:49
saimniecītes gan veselīgas izskatās, šķiet, ka viņām tās kalorijas pietiek
0
tai bildei virtuvē
21. aprīlī 08:59
Ak dievs, nu tumsonība tomēr spiežas āra pa visām vīlēm, vai ne. To bērnu stāvoklim pie vainas pat vairāk būs nevis kaloriju trūkums, bet tas, ka parastais ēdiens viņiem vienkārši fizioloģiski nav piemērots. Viīem vajag īpašu uzzturu, citiem pat speciālus maisījumus klāt, lai organisms spētu to barību sagremot, kalorijas uzņemt un izmantot. Nav ko te pīt iekšā saimnieces, kurām kaloriju pietiek.
0
zane
21. aprīlī 09:01
Neticu tādai attieksmei un stāvoklim. Ja nav atbildības par bērniem, kāpēc spīdzina tos...? Vairāk gan izskatās par ļoti slimiem bērniem. Tad jau pasaulē nekā vairs nav svēta. Skats briesmīgs.
0
TO tai bildei virtuvē
21. aprīlī 09:05
ui, sāpīgo vietu aizskāra. bet ja nopietni - nevajag visu uztvert butiski! tas tāpat skaidrs, ka tiem bērniem nepieciešams cita veida uzturs.
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi